Co można robić po studiach magisterskich z kognitywistyki ?

Uzyskane w toku studiów magisterskich na interdyscyplinarnym kierunku studiów kognitywistyka wiedza i umiejętności pozwolą absolwentom tego kierunku na integrację szerokiego wykształcenia humanistycznego z solidnymi kompetencjami technologicznymi oraz zrozumieniem zachowania i relacji społecznych. Dzięki studiom, absolwenci będą potrafić myśleć analitycznie, krytycznie i kreatywnie, skutecznie rozwiązując złożone problemy i realizując projekty interdyscyplinarne w różnorakich organizacjach biznesowych, naukowych i publicznych. Umiejętności uczenia się i odkrywania pozwolą im na szybką i trafną adaptację do coraz częściej zmieniającego się otoczenia i technologii. Tytuł magistra kognitywistyki będzie przepustką do realizacji dynamicznej kariery w innowacyjnych przedsiębiorstwach, instytucjach odpowiedzialnych za rozwój, edukację i szkolenia, a także w uczelniach wyższych i instytutach badawczych. Nasi absolwenci w sposób unikatowy potrafią łączyć ze sobą kompetencje technologiczne w zakresie data science, sztucznej inteligencji, robotyki i wirtualnej rzeczywistości z kompetencjami społecznymi w zakresie komunikowania się ludzi i maszyn, projektowania i prowadzenia zespołów, rozwijania umiejętności, rozumienia zachowania i emocji, posiadając także solidne wykształcenie humanistyczne.